ONLINE BIZTOSÍTÁSOK KÖTELEZŐ 2017 lakás utasbiztosítások Nyíregyházán.

A tartalomhoz

Kötelezö biztositó váltás 2017 Nyiregyháza

Kötelező biztosító váltás 2017-re személyesen irodánkban Nyíregyházán!

személyes ügyfélszolgálat
online kedvezmények
teljeskörű ügyintézés
12 biztosító 1 helyen
gyors ügyintézés

Nyíregyháza Ungvár sétány 21.
Főtaxi központ. (térkép)
A csoki suli mellett
Hívjon Most!
42-222-222, 30 206-4145

Számoljon Velünk! Most is érdemes! Váltson Velünk !

Online kötelező biztosítás év végi biztosító váltás 2017-re

-online biztosítás kötés
-kényelmes és gyors
-12 biztosító 1 helyen
-ingyenes a szolgáltatás

Váltson velünk itt online kötelező biztosítót!

Információk - év végi kötelező biztosító váltás 2017-évre

Előbb tájékozódjon, hogy mikor van a biztosítási évforduló jelenlegi biztosítójánál és a 2017-es díj-ról, hogy érdemes-e váltani. A biztosítója honlapján kötvényszám, rendszám alapján lehet lekérni jövő évi díját. A biztosítók novemberben év forduló előtt 50 nappal küldik a 2016. évi kötelező biztosítási díj változásról az értesítőt.

Csak akkor válthat kötelező biztosítót ha 01.01-én van az évfordulója

A jövő évi díj alapján
Online kalkulátorunkon >>>>összehasonlíthatóak a biztosítók árai. Figyelem! Sok kedvezmény lehetőség van, ezért figyelmesen, részletesen pontosan válaszoljon a kérdésekre. Egy rossz pontalan kitöltés akár 10-20 000 Ft változást is okozhat a díjban.

Ha elveszlik a részletekben, vagy bizonytalan, akkor hívjon elérhetőségeinken vagy keresse fel irodánkat.>>> segítünk! Minden biztosítóval kapcsolatban állunk.
Amennyiben meg van az új ár és jobb az 2015. évinél gondoskodjon a felmondásról, és Váltson velünk! hatalmazzon meg minket.

Irodánkban teljeskörű ügyintézés
felmondástól a biztosítás kötéséig

November 27-ig mindent elintézünk ön helyett!! >>>>>
csak meghatalmazást kell adnia

Figyelem a felmondás a legfontosabb, hogy időben a biztosító tudomására jusson. 2016.12.01-ig be kell érkeznie a biztosítóhoz ! Ne halassza az utolsó pillanatra.

Lehetőleg a felmondással egyidőben kösse meg biztosítását is

2016.12.31-ig kell 2017. évi kötelező biztosítási szerződését megkötni.

Biztosító váltásnál megfontolandó a kötelező biztosítási szerződés díja mellett a választott biztosító gazdasági háttere is.( MÁV egyesület).Érdemes stabilabb hátterű kötelező biztosítót választani.

Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenübe