ONLINE BIZTOSÍTÁSOK KÖTELEZŐ 2017 lakás utasbiztosítások Nyíregyházán.

A tartalomhoz

Segítség az év végi kötelezö 2017 biztosító váltáshoz.

Kötelezö biztosítás

A kötelező biztosító váltás 2017 évre hogyan ?

Ellenőrizze kötelező biztosításának évfordulóját !

Csak akkor válthat kötelező biztosítót év végén, ha 01.01. biztosítás évfordulója

Tájékozódjon jelenlegi biztosítójánál a 2017-es díj-ról
, hogy érdemes-e váltani. A biztosítója honlapján kötvényszám, rendszám alapján lehet lekérni jövő évi díját. Általános gyakorlat, hogy a biztosítók 50 nappal az évforduló előtt küldik a 2016 évi kötelező biztosítási díj változásról az értesítőt.

Online kalkulátorunkon >>>>összehasonlíthatóak a biztosítók árai. Figyelem! Sok kedvezmény lehetőség van, ezért figyelmesen, részletesen pontosan válaszoljon a kérdésekre. Egy rossz pontalan kitöltés akár 10-20000 Ft változást is okozhat a díjban.

Ha elveszlik a részletekben, vagy bizonytalan, akkor hívjon
elérhetőségeinken vagy keresse fel irodánkat.>>> segítünk!

Teljeskörű ügyintézés a felmondástól a biztosítás megkötéséig elintézzük Ön helyett

Amennyiben meg van az új ár és jobb az 2016 éviné
l gondoskodjon a felmondásról, vagy Váltson velünk!

Figyelem a felmondás a legfontosabb !

Időben a biztosító tudomására jusson. 2016.12.01-ig be kell érkeznie a biztosítóhoz ! Ne halassza az utolsó pillanatra.

Ha mégis az utolsó napokban intézi felmondást november 25- november 30 között , csak akkor biztos ha személyesen átveteti biztosítója ügyfélszolgálatán. Mindenképpen kérjen átvételi pecsétet, aláírást dátumot saját példányára

A faxon beérkezett felmondások nem mindig érkeznek be( főleg az utolsó napokban) bizonyíthatóan.Lehetőleg legyen adás visszaigazolása.

Az e-mailen küldött felmodást a nem fogadják el.

A levélben feladott felmondás ajánlott és tértivevényesen feladva a legbiztosabb.A tértivevénnyel bizonyítható, hogy átvették a felmondást. November 26 után levélben feladott felmondás nem mindig érkezik be határidőre, még elsőbbségivel feladott sem.

Gondoskodjon időben a felmondásról!

2012 tól a biztosítók a központi kárnyílvántartó KÁNYA rendszerből kérik le a Bonus-Malus besorolást ellenőrizze biztosítójánál helyes e a besorolása!

Biztosítás kötésekor mindig helyes és pontos adatokat adjon meg a későbbi kellemetlenségek
elkerülése miatt.

Váltson velünk kötelező biztosítót online itt!

KÖTELEZŐ 2016 KALKULÁTOR

Kötelezö biztosítás kötés

Online kötelező díjkalkulátor 2017

• 12 biztosító ajánlata itt
  • garantáltan legjobb ár
  • autó átvétele előtt is megkötheti
  • online kedvezmények
  • gyors

Év végi Kötelező 2017-évre !
>> Biztosítóváltás itt <<
meghatalmazást küldje el nekünk !
ha nem tud nyomtatni kérem jelezze.

Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenübe